Фабрика моди «Лілус»

Фабрика моди «Лілус»  – виробник чоловічого костюму торговельної марки (далі – ТМ) «Daniel»  та костюму для хлопчиків торговельної марки  «Lilus». 

Компанія працює на ринку вже дванадцять років і за цей час створила 307000  якісних та стильних костюмів. Втім, щохвилини ця цифра зростає, тому що на підприємстві працюють на сучасному обладнанні з новітнім програмним забезпеченням.
І тому, що перебувають завжди в тренді, тут завдячують і гнучкості та мобільності у співпраці з партнерами; і вмінню відбирати якісні тканини та фурнітуру.  Звісно, одні з ключових фігур –  професійні конструктори, модельєри та технологи, які реагують на очікування клієнтів, створюючи стильні та комфортні моделі чоловічих костюмів.
Чим приваблива фабрика моди «Лілус» для роботи?
Насамперед, сучасним виробництвом, що вирізняється:
– хорошими умовами праці;
– регламентованим графіком роботи;
– якісним обладнанням;
– оплатою праці, що залежить від результатів роботи.

Головним для кожної компанії, яка себе поважає, є її цінності. У фабриці моди «Лілус» – це команда професіоналів, яка створює якісний український продукт. Тож для тих, хто мріяв би тут попрацювати, єдине побажання: будь професіоналом і фанатично люби те, що робиш!

Наразі, попри сформовану команду, тут готові долучити до резерву професійних швачок, закрійників та конструкторів.
Запорука успіху для «Lilus» – у щоденній копіткій праці справжньої команди, яка реалізовує задумане – створює вишукані чоловічі костюми.
Прочитати про ТМ «Daniel» в інтернеті можна на сайті – danielsuit.com.ua; а про ТМ «Lilus» – на сайті  lilus.com.ua.