Гуртівня білизни та колготок «Леді», м. Луцьк

Багато хто не вірить, що «Еllen» – вітчизняна продукція

Гуртівня білизни та колготок «Леді» – один із найбільших дилерів у Західній Україні відомих торгових марок «Lama», «Cornette», «Gatta», «Magic Lady», «Giulia», «Knittex», «Mio» «Senso», «Yo», «Steven», «Теркурій», «Лонкаме», «Інтуїція», «Дюна». А от славнозвісна «Ellen» – власна торгова марка чудового домашнього одягу.

Довідка-СВ 

Гуртівню «Леді» заснували в Луцьку у вересні 2000 року. Рівно через рік, у 2001-у, відкрили структурний підрозділ у Львові. У 2014 році — розпочали власне виробництво домашнього одягу для чоловіків, жінок і дітей.

Власник та керівник – Олена ПОДЗІЗЕЙ у інтерв’ю «Слову Волині» розповіла про те,  чим сьогодні живе гуртівня, і про те, що найбільше цікавить читача: вакансії. 

– Ми – дистриб’юторська компанія, яка представлена на луцькому ринку понад 16 років: займалися дистрибуцією жіночих колготок, шкарпеток (зокрема й дитячих). Рік тому відкрили й власне виробництво, яким пишаюся, тому що продавати у нас в країні може багато хто, а створювати для продажу значно важче. Головний напрямок нашого виробництва – це жіноча білизна: спальна і хатня для жінок, а буквально через півроку додали ще й дитячий асортимент, незабаром плануємо також і чоловічий. Але модельний ряд розширяємо настільки стрімко, що наш модельєр не встигає.

– Що берете за критерій, створюючи якусь новинку?

– До кожної новинки ставимось дуже прискіпливо. У основі вибору – відверта відповідь на запитання: «Чи хотіла б я придбати цю річ собі? Чи носила б її?». І оскільки я жінка дуже вимоглива, то саме тому, створюючи ту чи іншу модель одягу, ми підбираємо польський трикотаж провідних виробників, а мереживо, яке до цього додається – італійського, французького, німецького виробництва. Тобто лише кращі з кращих.

– У чому неповторність вашої продукції? Де та родзинка, яка змусить шукати одяг вашого виробництва, віддаючи йому перевагу перед іншими?
– Бездоганна якість, для досягнення якої ми доклали дуже багато зусиль. Наприклад, лояльна цінова політика у нас ретельно прорахована. І якщо з цінами на  товари китайського виробництва не можемо конкурувати (вони відшивають дуже великі партії) тож ставку робимо на якість і виправдану ціну. Я вирішила конкурувати саме якістю пошиття, тканини, помірною ціною і оригінальними дизайнерськими рішеннями, бо дизайнер у нас дуже талановита. Наші покупці кажуть, що  вироби торгової марки «Ellen» за якістю й красою – європейського рівня. Багато хто не вірить, що це вітчизняна продукція. Наші товари можна знайти у магазині «Тріумф», що в Луцьку на проспекті Волі, – там є практично весь асортимент.
– Чим ваша компанія є привабливою для потенційних шукачів роботи?
 
– Найперше – стабільністю. Господь дозволив, щоб ми були на ринку 16 років. Тож можу сказати, що люди у нас знаходять затишок, у нас дружній колектив, який налічує 50 осіб. У нас завжди приймають  і підтримують новачків. Ми прагнемо стабільності в заробітній платні. Якщо трапляється якась біда, завжди допомагаємо. Крім того,  навіть у важкі часи в нас немає такого, що людина отримує стільки, скільки заробила. Наприклад, якщо її заробітна плата становить  менше 1000 гривень, бо не було роботи, ми все одно виплачуємо стільки, скільки я вважаю за прийнятний мінімум, наприклад, 2000 гривень.
 
– Працівників якого фаху потребуєте найчастіше? 
– Якщо дасть Бог розвитку, то нам будуть потрібні швеї та закрійники.  Для кандидатів, які хочуть працевлаштуватись, номер телефону головного технолога – 0509987888 – Світлана Гриб.
Галина КРАВЧУК