Корпорація «Тигрес», м. Луцьк

Корпорація «Тигрес» – одна з найбільших груп підприємств на ринку дитячих товарів з виробництва та продажу м’яконабивних, пластмасових іграшок, дитячої постільної білизни та одягу. На ринку працюють понад двадцять років. Кількість працівників корпорації наразі – понад 500 чоловік.

«Тигрес» – офіційний і єдиний дистриб’ютор в Україні відомих у всьому світі брендів дитячих товарів: Wader, Canpol babies, LOVI, Тигрес.
Особливістю продукції корпорації «Тигрес» є те, що вона проходить повний виробничий цикл: від розробки ідеї до створення готової продукції.
Високої якості продукції тут досягають завдяки використанню найкращої та безпечної сировини, сучасного обладнання і  технологій.  Уся продукція проходить тестування, має сертифікат відповідності та відповідає вимогам і стандартам України та Європейського Союзу. Асортимент дитячих товарів налічує понад 5000 одиниць!
То в чому ж унікальність «Тигрес»?
—  індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням сезонних коливань асортименту;
— оперативна обробка замовлень;
— доставка товару автотранспортом компанії (автопарк нараховує понад 60 транспортних одиниць);
— надання клієнту устаткування для розміщення продукції.
Невід’ємною частиною діяльності корпорації «Тигрес» є благодійна справа. Тут на постійній основі підтримують сиріт Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки, допомагають онкохворим діткам, підтримують пологове відділення районної лікарні села Липини тощо.
Чим приваблива ця компанія для роботи?
Спеціалісти корпорації «Тигрес» працюють дружною командою у комфортабельному приміщенні. Кожен працівник забезпечений найсучаснішим робочим місцем. Тут надають офіційне працевлаштування з можливістю подальшого кар’єрного росту. Все залежить від відповідальності, бажання працювати та результатів роботи.
Крім соціальних пільг, працівники корпорації «Тигрес» також мають чимало пільг корпоративних: додаткові навчання-тренінги, семінари, спільні святкування разом із колективом Нового року, Дня торгівлі, Дня гуртівні.
Головні цінності, які сповідують в корпорації «Тигрес» – справедливість, відповідальність, відвертість, рішучість та наполегливість.
Найчастіше потребують: менеджерів зі збуту, водіїв, комірників.
Побажання для пошуковців роботи в корпорації «Тигрес»: «У людини найперше має бути бажання працювати і приносити користь не лише собі та своїй сім’ї, але й роботі».
Галина КРАВЧУК