ПАТ «Луцьк Фудз»

ПАТ «Луцьк Фудз» – відомий український виробник бакалійної продукції, передове підприємство, що спеціалізується на виробництві високоякісних продуктів харчування, а саме: томатних соусів, пасти, аджики, гірчиці, кетчупів, натуральних і столових оцтів. Історія становлення ПАТ «Луцьк Фудз» унікальна – вона бере початок із 1945 року, коли було засновано Луцький міський харчовий комбінат.

Керівництво ПАТ «Луцьк Фудз» зуміло зібрати надзвичайно дружний колектив однодумців. Сьогодні на підприємстві працює понад 280 кваліфікованих  фахівців у галузі виробництва, постачання та продажів.  Про це говоримо із Олександром ШАМРАЄМ (на фото), головою правління   ПАТ «Луцьк Фудз».
– Олександре Вікторовичу, то яким є головний продукт у арсеналі підприємства? У чому його особливість і відмінність від решти українських аналогів?
– У арсеналі підприємства є дві торгові  марки: «Руна» та «Рідний край».  А головний продукт – томатна група (соуси, пасти, аджика). Гарантом якості нашої продукції є те, що ми дотримуємось високої культури та гігієни виробництва, використовуємо лише якісну сировину. І за тим, щоб її показники були бездоганними, стежать досвідчені фахівці лабораторії. У грудні 2009 року на підприємстві впровадили систему управління якістю за Міжнародним стандартом «ІSO– 9001:2008». Сертифікат №7510060120. Тож продукція компанії повністю сертифікована. У основі рецептур соусів – томатна паста, якість якої підтверджує ГОСТ 3343-89.
– А міцні позиції займаєте завдяки….?
– Завдяки власним ексклюзивним рецептурам. Помножені на сучасні, вдосконалені згідно вимог бізнесу, часу й конкурентного середовища технології, – ці складові становлять запоруку успіху ПАТ «Луцьк Фудз». Окрім того, у нас досить лояльна цінова політика: для кожного покупця, незалежно від розміру його доходу, в нашому асортименті знайдеться продукція, що задовольнить його побажання найкращим чином. І, що важливо, ми цілком гарантуємо відповідність маркування (етикетка) нашому продукту. Тобто, якщо наш споживач бачить на етикетці перелік певних інгредієнтів та їх структуру – він може бути впевнений в тому, що саме такий продукт знаходиться в упаковці, яку він купує. Ми розуміємо, що лояльність та довіра до торгової марки формуються роками, а втратити її можна досить швидко, тому приділяємо цьому особливу увагу.
 
Продукція компанії неодноразово отримувала різні нагороди, серед яких оцінка «Відмінно» від Центру незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ» в 2009, 2012 та 2014 роках,; «Знак якості» (2012);  нагорода «Кращий експортер року» (2011); з 2009 по 2013 роки виграє у конкурсі «100 кращих товарів України», «Фаворит успіху» (2014), «Кращий роботодавець року». 
ПАТ «Луцьк Фудз» соціально активне: тут щороку підтримують  своїх колишніх працівників – ветеранів праці; беруть участь у благодійних заходах: підтримують  дитячу громадську організацію «Футбольний клуб «Адреналін»,  місцеві та національні чемпіонати, змагання, дитячі конкурси;  організовують екскурсії на виробництво.
– Чим приваблива для шукачів роботи саме ваша компанія? 
– У сфері  виробництва бакалійної продукції ми маємо величезний практичний досвід, яким готові ділитися.  Працівники мають можливість зростати професійно по вертикалі та горизонталі (занурюючись у суміжні функціональні напрямки і розширюючи коло своїх повноважень та відповідальності). Крім того, компанія всіляко підтримує і навіть стимулює бажання працівників навчатися:  ми проводимо семінари та тренінги як власними силами, так і з залученням  зовнішніх спеціалістів. Ще одна зі значущих  переваг – стабільна своєчасна оплата праці. Кваліфікований і мотивований персонал – це запорука успіху будь-якої компанії і ми в цьому сенсі не є винятком.
– Які настанови можете дати людям, які мріють потрапити до вас на роботу?
– Наша компанія високо цінує зацікавленість  як  з  боку молодих фахівців – випускників ВНЗ, які шукають себе, так  і з боку досвідчених  управлінців, менеджерів, а також експертів  маркетингу, продажів, виробництва і контролю якості. Тож якщо ти, шановний читачу, знайшов у  інформації про компанію «Луцьк Фудз» те, що привернуло твою увагу, і ти готовий взяти на себе відповідальність за її подальший розвиток – ми готові розглянути твоє резюме або анкету. Розкажи про себе: хто ти, яких успіхів досягнув у житті, які труднощі на шляху до твоїх цілей тобі довелося подолати. Наші менеджери з персоналу готові вислухати твою розповідь про отриманий досвід, твої плани і бажання в пошуку нової роботи.