Пошук роботи через посередника

Під час пошуку роботи: 

. Майже ніколи невідомо, на яку роботу потрапиш: яка політика підприємства, які правила там діють, стиль керівництва тощо. Є шанси потрапити в не зовсім комфортне середовище. Рулетка, одним словом.
2. Часто на співбесідах обіцяють передзвонити і, як правило, не роблять цього. Із кожним таким “непередзвоном” втрачається впевненість в своїх якостях. Хоча, часто причини відмов банальні — на посаду претендував кандидат з чуть більшим досвідом.
3. Багато затрачається часу на різні співбесіди, на половину з яких не варто навіть йти.
4. Не завжди коректно озвучують умови праці.
5. Не завжди задекларована ЗП відповідає реальній.

Мінімізація ризиків з допомогою ЦПП “Бізнес-Екіпаж”. 

1. Ми знаємо про підприємства багато.
Ці відомості ми отримуємо щодня вже четвертий рік від пошукачів з однієї сторони, та з іншої від клієнтів, яких є декілька сотень на нашому рахунку. Наскільки є можливим, ми орієнтуємось в політиці, кліматі, стилі керівництва, рівні заробітних плат, стратегії і тактиці багатьох підприємств.
Таким чином, ви можете отримати від нас інформацію про компанію, де є вакансія за 10 хвилин, а не за 1-3 місяці, пропрацювавши в ній, і, можливо, розчарувавшись. Ясна річ, необхідна додаткова перевірка і ми рекомендуємо зробити її.
2. Робота з багатьма компаніями дозволяє нам акумулювати велику кількість вакансій, які: 
• знаходяться в закритому пошуці (які ніколи не поступають в ЗМІ);
• найновіші (які поступають в ЗМІ, в тому числі в Інтернет, через 1-3 дні від виникнення і появи у нас);
• ексклюзивні (які поступають тільки нашому Центру);
• рекрутингові (які заявлені 2-3 рекрутинговим компаніям).
3. Ми працюємо на результат. 
Наш азарт — скласти пазл, де однією частиною є людина з її досвідом, цінностями і потребами, а іншою — підприємство з його політикою, цілями і планами. Ми не просто агенство з працевлаштування, а структура, яка включає:
• підбір персоналу
• працевлаштування;
• корпоративне навчання;
• консалтинг;
• одноосібно займає нішу домашнього персоналу.
Семирічний досвід на ринку інформаційно-консалтингових послуг дозволяє нам “побачити більше” в людях, а також чітко орієнтуватись в роботі організацій в різних галузях; розуміти специфіку менеджменту, фінансів, комерційної діяльності тощо.