ТОВ «Ю.кенвес» – виробник матеріалів для художників, м. Нововолинськ

ТОВ «Ю.кенвес» –  виробник матеріалів для художників та просто творчих людей, для яких малярство – прекрасне хобі. 

Сьогодні в інтерв`ю «Слову Волині» директор компанії Марчін ЯБЛОНЬСКІ розповість про те, з чим працює компанія та яких людей шукає у свою команду.

– Кортить довідатись про вас більше: скільки років на ринку, над чим працюєте? 
 
– Наша історія – це 19 років досвіду виробництва і експорту художніх товарів для творчих людей різного рівня професійності:  від дитини до майстра.
 Ми постійно працюємо над розвитком виробництва, розробляємо нові види продукції, яка буде цікава і на ринку України, і за її межами. Маємо власну лабораторію для досліджень, професійних технологів, майстрів, маркетологів. Всього у нас працює 110 чоловік.
Окрім  того, ми постійні та активні учасники виставок «Сорочинський ярмарок», «Hand-made Expo», «Baby-Expo», «Світ канцелярії», «Медвін», «Книжковий ярмарок у Львові» та кількох міжнародних, зокрема, у Франкфурті.
– Хто він – ваш покупець?
– Ми працюємо для майстрів та шанувальників мистецтва, адже найкращий виріб той, який зроблений власними руками. Завжди ручну роботу шанували і цінували якнайдорожче.  У асортименті нашої компанії – товари для будь-яких забаганок як професійного, так і майбутнього митця. Ми виготовляємо традиційні лляні полотна з масляно-емульсійним та акриловим покриттям, полотна з бавовни. Є альтернативні основи зі спеціальним покриттям для тих митців, які не бояться експериментувати та володіють найрізноманітнішими техніками.
– А така необхідна для картини річ, як рами? 
– Виготовляємо і рамки для картин, відтак пропонуємо ринку 16 різних видів продукції.
Особливо хочу наголосити на заготовках для декорування. Це один із базових товарів для рукоділля і хобі, які з цим пов’язані. Великий вибір матеріалів, що його використовуємо для  виготовлення, дає покупцю можливість вибору за ціною, фактурою, ідеєю для декору.
Отож, пропонуємо:
 унікальні мотиви заготовок;
 святкові й тематичні колекції;
 широкий вибір предметів в одному стилі, що дозволить скласти колекцію;
 фігурне різблення — легко декорувати новачку.
– Чим можете порадувати діток, великих любителів малювати?
– Для діток теж маємо цікавинки: набір „Дитячі мотиви», куди входять ґрунтовані полотна з ескізами, фарби,  пензлі. Дітки, маючи прості підказки, навчаються створювати власні перші роботи. Це, на мою думку, дуже важливо, адже в малечі розвивається уява, виробляється уміння рівно наносити лінії. Дітлахи вчаться змішувати певну гаму відтінків для створення нового кольору. І, що найголовніше, усю гуашеву фарбу дуже легко можна змити й розпочати заново.
 
– Ви як керівник найкраще знаєте, що вирізняє вашу компанію серед аналогічних? Отже, це:
– Якість продукції, і це не голослівно: скажімо, наші полотна – це винятково ручна робота. Менеджер із якості контролює кожен етап виробництва: від сировини до якості упаковки готової продукції. Окрім того, ми працюємо над тим, щоб кожен на своїй ділянці роботи відповідав за кінцевий результат, адже це – репутація компанії і, відповідно, наше спільне майбутнє. На жаль, на ринку України сьогодні дуже  багато неякісного дешевого продукту: фарб, які не малюють, олівців без кольору, які гнуться.  Ми – за якісний продукт! Бо такий завжди буде потрібен покупцю.
– Чи у вашому підприємстві є вакансії? Якщо так – чи просто до вас потрапити на роботу? 
– Так, ми запрошуємо менеджерів із маркетингу, бухгалтерів, підсобних працівників та верстатників деревообробних верстатів.  У нас зручний графік роботи: з 7.00-15.30. Гідна заробітна плата, яку виплачуємо вчасно. Навчаємо обдаровану молодь нових робітничих професій. Тобто посади  майстрів, бригадирів займають працівники, які в нас починали. Люди бачать розвиток, перспективи компанії, тому якісно працюють роками.
– Кого найскладніше знайти?
– Найскладніше знайти відповідальних і небайдужих. Якщо бачимо таких, а їх видно відразу, – запрошуємо у команду. А професії – навчимо!
Кілька слів про компанію від її працівників. 
Ракова Руслана Володимирівна розпочала свою роботу в компанії у 2007р. Починала складальником виробів, зараз — начальник цеху виготовлення основ для живопису: «Я горда з того, що працюю в компанії, яка просто дихає творчістю. Всі, хто приходить до нас вперше, у захваті від нашої продукції. Тут відчувається справжня турбота про працівників, як у робочих приміщеннях, так і в побутових умовах.
Колектив у нас дружній, працівники з досвідом приходять на допомогу новачкам. Завжди з приємністю йду на роботу, заряджаюсь позитивом від самої аури, яка в нас панує».
Галина КРАВЧУК