Команда

Всі наші досягнення стали можливі за умови існування і роботи нашої команди, яка складається з професіоналів, які повністю викладаються в роботі і поважають кожну людину, яка звертається до нас. Саме тому наша робота є якісною, а результат - тривалим.


Надія Бруяка
Керівник напрямку підбору управлінців.
Спеціаліст з вищою психологічною освітою, великим багаторічним досвідом у підборі всіх ланок працівників та здатністю дізнатись майже все.

Анна Нінічук
Керівник напрямку підбору працівників середньої ланки.
Фахівець з вищими технічною та економічною освітами, досвідом роботи на виробництві. Ефективно допомагає підприємствам в забезпеченні інженерно-технічного персоналу; також повністю веде напрямок економічних вакансій.

Олена Новосельська
Спеціаліст по підбору працівників низової ланки.Менеджер офісу.

Людина, яка вміє зрозуміти і по-доброму відноситься до людей, з радісю їм допомагає.

Андрій Панкратов.
Бізнес – тренер, консультант.
Сертифікований бізнес-тренер . Тренер «Приватбанку», м. Дніпропетровськ.
Фрілансер. Людина, яка може «бачити майбутнє» бізнесу.
Спеціалізується у проведенні бізнес-тренінгів, на консалтингу.

Наталія Зомбер
Керівник напрямку підбору домашнього персоналу ( Агентство «Домашня Фея» ) та напрямку ХоРеКа (готелі, кафе, кейтеринг).
Спеціаліст з вищою педагогічною (викладач дошкільної педагогіки та психології, муз. керівник) та юридичною освітою (червоні дипломи). Має успішний досвід роботи у підборі працівників у сім’ї та організації дитячих свят.

Галина Кравчук

Директор
Фахівець з економічною (ступінь магістра) та психологічною освітами, НЛП- практик. Ініціатор проведення відкритих та корпоративних тренінгів в м. Луцьку з 2004-го року, автор агенції домашнього персоналу «Домашня Фея», автор і управлінець ЦПП «Бізнес-Екіпаж».

Фрілансери: Матросова Тамара Анатоліївна, бухгалтер; Олександр Корнелюк, системний адміністратор; Шестаков Анатолій, юрист; Станкевич Лариса, Скопюк Світлана, Срібна Олена, Швай Анна - актори.

Ми у мережа

Наші партнери