Корисне

14.08.2013
За зовнішнім благополуччям, привітністю колег і корпоративними цінностями часом киплять бурхливі пристрасті, інтриги і змови. Не у всіх компаніях грають по-чесному. За допомогою заборонених прийомів хтось отримує високий пост, а хтось позбувається від неугодного співробітника. Пропонуємо невеликий арсенал заборонених засобів для ведення війни в умовах офісу за матеріалами книги психолога Йооп Сгрійверс «Як бути пацюком».
14.08.2013
На думку фахівців, існують фрази, за вживання яких в розмові з начальством можуть слідувати наслідки - від пониження в посаді до звільнення з роботи. Якщо хтось із підлеглих вимовляє подібні речі, керівник бачить в цьому ознаку некомпетенції і небажання долучатися до корпоративної культури.
4.07.2013
Skype-співбесіда: покрокова інструкція

4.07.2013
Семирічний досвід на ринку інформаційно-консалтингових послуг дозволяє нам “побачити більше” в людях, а також чітко орієнтуватись в роботі організацій в різних галузях; розуміти специфіку менеджменту, фінансів, комерційної діяльності тощо.
4.07.2013
Резюме для роботодавця: робимо все правильно
4.07.2013
В даній статті ми зібрали всю інформацію від пошукачів з метою попередити вас про можливі ризики під час пошуку роботи.
4.07.2013
Існує ресурс, де кожен може висловити своє відношення, поради або емоції відносно роботодавців зі всієї України, в тому числі і Луцька.

Ми у мережа

Наші партнери